10 salonu procedūras ādas atjaunošanai, kuras jāapvieno savā starpā

Divkārša darbība ir daudz labāka nekā trāpīts punkts. Īpaši, lai jūsu ādas transformācijas un atjaunošanas programma būtu divreiz efektīvāka, mēs kopā ar speciālistiem esam izvēlējušies piecus labāko aparatūras, injekciju un plastisko procedūru pārus, kas rada īstu wow efektu, darbojoties duetā.

meitene ar atjaunotas ādas procedūrām

1. Fototerapija + frakcionētais lāzers

Ārstu izgudrotā tehnika tiek saukta par fotofrakciju, un tā apvieno divus secīgus efektus uz ādu: IPL gaismu (fototerapiju) un frakcionētu lāzeru. Pateicoties IPL gaismai, var noņemt pigmentāciju (tā bieži parādās pēc saules iedarbības), frakcionētais lāzers iedarbina kolagēna sintēzi, tādējādi iespējams atjaunot UV staru iznīcinātās ādas šķiedras.

Fotofrakcionēšanas procedūra ir diezgan agresīva: tā sniedz nedaudz iedegušas sejas efektu (apsārtums, lobīšanās). Neliels pietūkums saglabājas 1-2 dienas. Pēc nedēļas pīlings pazūd, āda kļūst gludāka, vienmērīgāka un labi atstaro gaismu.

Divu dažādu efektu kombinācija sniedz iespaidīgu rezultātu jau pēc vienas procedūras. Pirmkārt, āda tiek pakļauta IPL gaismai, bet pēc maigākiem parametriem, nekā tiek izmantoti neatkarīgai fototerapijas procedūrai (atbrīvojoties no vecuma plankumiem), tie tiek atlasīti individuāli. Pēc tam tiek veikta anestēzija un āda tiek apstrādāta ar frakcionētu lāzeru. Fototerapija noņem pigmentāciju, zirnekļa vēnas, balina un maigi stimulē kolagēna sintēzi. Lāzers iesūcas dziļi un "stimulē" jaunu ādas šķiedru sintēzi. Galīgais efekts būs pamanāms pēc 1-2 mēnešiem. Vidēji nepieciešams veikt 1-3 procedūras (regularitāte ir individuāla) ar intervālu starp tām mēnesī. Pēc procedūrām noteikti aizsargājiet seju ar SPF krēmiem.

2. Sejas masāža + botulīna toksīna injekcijas

Sejas masāža, manuāla vai aparatūra, ir viena no tām procedūrām, kas jāizmanto, lai novērstu ar vecumu saistītas izmaiņas pat diezgan jaunā vecumā. Labu efektu dod arī jau topošo ar vecumu saistītu izmaiņu korekcijā (izteiktas nasolabiālas krokas, "lepnas krunciņas" un gareniskās krunciņas uz pieres, "vārnu kājiņas" acu zonā, sejas ovāla zudums, lidošana). Masāža ļauj trenēt un tonizēt atslābinātus muskuļus vai, gluži pretēji, atslābināt saspringtos muskuļus. Pateicoties tam, mēs iegūstam efektu: samazinām grumbu smagumu un uzlabojam sejas ovālu. Masāža tiek veikta vienā kursā (vidēji 10 procedūras, divas nedēļā), pēc kura iespējams koriģēt mīmikas grumbiņas ar botulīna toksīna injekcijām.

sejas ādas masāža atjaunošanai

3. Frakcionēts lāzers + PRP terapija

Frakcionālais lāzers ir viena no populārākajām un efektīvākajām pretnovecošanās procedūrām. Šī ir maiga, bet dziļa lāzera ādas atjaunošana, kas ļauj samazināt grumbu dziļumu, atjaunot vienmērīgu ādas krāsu, gludumu un blīvumu, uzsākt dabisku svaiga kolagēna un elastīna veidošanās procesu. Šo efektu var panākt ar aparāta darbības principu: plāns lāzera stars iekļūst ādā iepriekš noteiktā dziļumā un veido terapeitiskus mikrobojājumus, kuru diametrs nepārsniedz 0, 2 mm. Šis efekts iznīcina veco kolagēnu un stimulē jaunu šūnu veidošanos, kas ir atbildīgas par bojāto vietu ātru atjaunošanu. Pateicoties tam, āda tiek nostiepta un uzlabojas tās tekstūra.

Neskatoties uz īso rehabilitācijas periodu pēc lāzera iedarbības, pilnīgs un galīgais efekts būs pēc 3-5 sesijām. Tajā pašā laikā atjaunošanās mehānismi tiek aktivizēti jau nedēļu pēc pirmās procedūras (un turpinās augt), un efekts saglabājas līdz 1, 5 gadiem.

Vislabāk frakcionētas lāzerprocedūras kombinēt ar PRP terapiju – savas asins plazmas injekcijām. Plazma satur trombocītus, kas paātrina ādas atjaunošanos pēc lāzera iedarbības. Turklāt tas satur arī augšanas faktorus, kas vēl vairāk stimulē fibroblastus, šūnas, kas ražo jaunas kolagēna un elastīna šķiedras. Apvienojot šīs divas procedūras, var iegūt izteiktāku atjaunojošo efektu.

ādas atjaunošana injekcijām

4. Sejas ādas liftings + filleru vai auto tauku injekcijas

Ar plastiskās ķirurģijas palīdzību jūs varat sasniegt liftinga efektu, taču, diemžēl, ar tās palīdzību nav iespējams pilnībā atbrīvoties no grumbām. Pēc plastiskās operācijas, piemēram, ap muti paliek krunciņas, kā arī "marionetes grumbas" (tā sauktās "sāpju krokas"). Lai padarītu tos mazāk pamanāmus, pildvielas injekcijas tiek izmantotas nasolabiālo kroku, lūpu un zigomātiskās zonas zonā. Alternatīva pildvielu injekcijām ir lipofillinga procedūra, kad apjoma atjaunošanai tiek izmantotas savas tauku šūnas. Tos ņem ar šļirci no noteiktām ķermeņa daļām (kuņģa, augšstilbu iekšpuses, ceļgaliem) un nelielās porcijās injicē vēlamajā zonā. Tas jādara ļoti uzmanīgi, jo galvenais uzdevums ir panākt, lai tauku šūnas iesakņotos īstajā vietā un iesakņotos. Lipofilinga priekšrocība salīdzinājumā ar filleru injekcijām ir acīmredzama: filleri ir jāatjauno katru gadu, un tauku šūnas paliek injekcijas vietā gadiem ilgi. Tāpat lipofilinga gadījumā tiek izslēgta iespējama alerģiska reakcija, kas var izpausties uz ievadītajām pildvielām.

5. Blefaroplastika + lāzerprocedūras

Lielākoties šī kombinācija būs piemērota apakšējo plakstiņu operācijām, kad muskuļi ir "piemetināti" pie ādas un nav iespējams noņemt visu nevajadzīgo. Tāpēc trīs nedēļas pēc operācijas ir indicēta šīs zonas lāzerterapija. Lāzeram ir stimulējoša iedarbība uz ādu, samazinot to un aktivizējot jaunā kolagēna un elastīna sintēzi, pēc kā āda sabiezē un kļūst elastīgāka. Izteiktam efektam var pietikt ar vienu sesiju.

Bieži vien šo paņēmienu izmanto gadījumos, kad nepieciešams atbrīvoties no trūces maisiņiem (šī problēma, starp citu, var traucēt arī ļoti jauniem cilvēkiem). Operāciju šādu trūču noņemšanai veic transkonjunktivāli (caur nelielu iegriezumu apakšējā plakstiņa gļotādas malā), un pēc tauku kabatu noņemšanas paliek liekā āda, kas ir jāpievelk; šiem nolūkiem jums ir nepieciešams lāzers.