Lietošanas pieredze intenskin

Labdien, savā pārskatā es vēlos dalīties savā personīgajā pieredzē par anti-novecošanās krēma intenskin lietošanu. Man ir 32 gadi, un es nekad īsti neesmu pieskatījis ādu. Jā, laiku pa laikam es darīju dažādas maskas un lietoju lētus krēmus, bet es nekad neapmeklēju spa un neveicu nopietnas procedūras. Tā rezultātā man zem acīm ir pamanāmi maisi, sāk parādīties pirmās nopietnas grumbas, mana āda izskatās bāla un ne pārāk veselīga.

Pieredze ar intenskin no Emīlijas no Minhenes

Intenskin krēma foto pie rokas no Emīlijas no Minhenes pārskata

Iemesls domāt par aiziešanu un atjaunošanos bija manas labākās draudzenes kāzas, viņai nesen palika 33 gadi, bet viņa izskatās vienkārši lieliski, viņa ir 7-10 gadus jaunāka par savu vecumu. Pēc svinībām, palikusi viena ar viņu, es dalījos bailēs par savu vecumu: gadi iet, un es joprojām esmu vientuļa. Un ar vecumu kļūst grūtāk atrast cienīgu vīrieti, it īpaši, ja jūs nerūpējat sevi.

Draugs tikai pasmējās par manām jūtām, sakot, ka noteikti satikšu savu vienīgo vīrieti. Bet, pamanījusi, ka esmu ļoti noraizējusies, viņa man ieteica intenskin krēmu. Pēc viņas teiktā, pateicoties intenskin, viņai izdodas izskatīties kā meitenei un saglabāt savu jaunību, neskatoties uz pases numuriem.

Protams, es nepieņēmu viņas vārdu un nolēmu uzzināt vairāk par šo brīnumlīdzekli. Paklīdis internetā, es izlasīju daudz slavinošu pārskatu par intenskin lietošanu, kā arī ieteikumus krēma iegādei oficiālajā vietnē - tātad, viņi saka, tas ir daudz lētāk, un nav iespējams iegūt viltus. Pēc pāris dienu pārdomām es devos uz vietni un veicu pasūtījumu. Pēc nedēļas paciņa ar krēmu nonāca pastā, kur es to paņēmu.

Iepakojumā ar krēmu bija arī detalizēti norādījumi par produkta lietošanu. Es sekoju rokasgrāmatas vadlīnijām un sāku lietot krēmu divas reizes dienā, no rīta un vakarā, pēc kosmētikas noņemšanas un attīroša tonera lietošanas.

Krēma lietošanas efekts

Intenskin krēma lietošanas rezultāts, Emīlijas no Minhenes pieredze

Pēc nedēļas es pamanīju pirmo efektu - poras bija ievērojami sašaurinātas, mazie pūtītes un iekaisumi pazuda, ādas krāsa kļuva veselīgāka un vienmērīgāka.

Iedvesmojoties, es turpināju lietot produktu. Tad es sāku pamanīt, kā maisiņi zem acīm pamazām pazūd, un mīmiskās grumbas izlīdzinās un lēnām pazūd. Āda jūtas stingrāka un elastīgāka pieskārienam.

Drīz apkārtējie sāka pamanīt, ka esmu kļuvusi glītāka, darbā sāka līt kolēģu komplimenti, un maniem draugiem sāka rasties aizdomas, ka esmu veikusi plastisko operāciju vai ķērusies pie kaut kādām skaistuma injekcijām.

Krēmu lietoju jau 3 mēnešus un varu teikt, ka tas simtprocentīgi attaisno tā nosaukumu, āda tiešām atjaunojas un pāris mēnešu lietošanas laikā var zaudēt vairākus gadus.

Nesen satiku jaunu vīrieti, un mēs nodibinājām attiecības. Viņš mani pārņem ar dāvanām un mīlestības vārdiem, un es ar smaidu atceros draudzeni, ka viņa man ieteica krēmu intenskin. Es varu ieteikt līdzekli jebkurai sievietei, kura vēlas sev atgādināt, ka vecums pasē nenosaka mūsu dzīvi, bet jūs varat izskatīties jauna un svaiga jebkurā vecumā!