Lietošanas instrukcija intenskin

Sejas ādas atjaunošana ir novatoriskā pretgrumbu krēma intenskin galvenais mērķis, taču, lai maksimizētu aplikācijas efektu, izpildiet instrukcijās norādītās instrukcijas.

Krēma intenskin lietošanas instrukcija

Norādījumi par Intenskin pretgrumbu krēma lietošanu

Rīka lietošanā nav nekas sarežģīts, katrai rīka paketei ir pievienota detalizēta rokasgrāmata, taču informatīviem nolūkiem mēs sniedzam instrukcijas arī elektroniskā formātā.

Kā lietot intenskin krēmu

  1. Noņemiet kosmētiku un notīriet sejas virsmu ar kokvilnas spilventiņu un tīrīšanas līdzekli vai toniku.
  2. Uzklājiet nelielu daudzumu krēma uz ādas virsmas un uzmanīgi noberziet ar pirkstu galiem, līdz tas pilnībā uzsūcas.
  3. Lietojiet krēmu katru dienu, no rīta un vakarā, lai tas būtu ātri pamanāms. Ziemas laikā lietojiet arī vairāk krēma, lai pasargātu ādu no auksta gaisa un apsaldējumiem.

Krēma unikālā sarežģītā formula ļauj to izmantot kā kopšanas līdzekli gan dienas laikā, gan vakarā, neizmantojot trešo personu kopšanas līdzekļus. Pateicoties tā vieglajai struktūrai, krēms ātri uzsūcas un neatstāj taukainas pēdas, pat ja tas nokļūst drēbēs.

Lietošanas indikācijas

Pievērsiet uzmanību priekšlaicīgas novecošanas simptomiem:

  • Smalku grumbu parādīšanās ap acu un mutes stūriem
  • Epidermas retināšana, stingrības zudums
  • Ādas pigmentēto zonu izskats
  • Aizkavēta ādas bojājumu sadzīšana
  • Sejas skaidras kontūras deformācija, ādas nokaršana un nokaršana

Ja parādās kāda no šīm pazīmēm, ir nepieciešams izmantot atjaunojošā līdzekļa intenskin palīdzību, lai nākotnē atjaunotu ādu un pasargātu no priekšlaicīgas novecošanās.

Kontrindikācijas

Klīnisko pētījumu laikā kontroles grupa nekonstatēja kontrindikācijas krēma lietošanai. Tomēr nav ieteicams lietot produktu, ja Jums ir alerģija pret vienu vai vairākām krēma sastāvdaļām. Šajā gadījumā jums jāsazinās ar kosmetologu Latvijā, lai saņemtu padomu. Produktam nav arī blakusparādību, pateicoties tā dabiskajai formulai.