Pretgrumbu līdzeklis – mīts vai realitāte?

sieviete, kas lieto ādas atjaunošanas līdzekli

Vai ir kāds līdzeklis pret grumbām, kas var izdzēst no sejas laika pēdas un paildzināt ādas jaunību? Apskatīsim kopā galvenos grumbu cēloņus un sniegsim atbildi uz jautājumu: "Vai pretgrumbu krēms var dot reālu efektu? "

Pirmās krunciņas noguruma vai miega trūkuma dēļ sāk parādīties jau 25 gadu vecumā, tās ātri pazūd, ja dzīves ritms normalizējas. Diemžēl ne vienmēr tā būs. Jau 30 gadu vecumā uz sejas parādās krunciņas, kas stingri ieņem pozīcijas, un mēs, prātojot, kā izlīdzināt ādu, sākam piemeklēt līdzekli pret grumbām.

Lai izvēlētos efektīvu pretgrumbu līdzekli, ir jāzina grumbu veidošanās mehānismi un kā tos koriģēt.

Grumbas var iedalīt:

 • Mīmika - veidojas sejas sejas muskuļu spazmas dēļ.
 • Gravitācijas - veidojas tūskas un audu nokarāšanās dēļ. Audu tūskas pamatcēloņi ir: kaula rāmja pārvietošanās, muskuļu spazmas, limfmezglu iekaisums.
 • Funkcionālie trūkumi - rodas hormonālo izmaiņu, nepietiekama šķidruma (dehidratācijas), nepietiekama kolagēna, elastīna vai hialuronskābes daudzuma dēļ (ar vecumu saistītas izmaiņas, iznīcināšana saules gaismas ietekmē, slikti ieradumi, alkohola lietošana utt. ).

Patstāvīgi, bez īpašas apmācības, var koriģēt tikai tās krunciņas, kas radušās nepietiekamas ūdens uzņemšanas, saules gaismas kaitīgās ietekmes (fotonovecošanas) vai neveselīga dzīvesveida rezultātā. Cita veida grumbas koriģēs speciālisti, vai arī jums būs jāiziet atbilstoša apmācība, jo tehniski nepareiza paņēmienu vai ārstēšanas metožu ieviešana var būt kaitīga.

Kādu efektu var sagaidīt no pretgrumbu līdzekļa

Mitrinošus krēmus var izmantot kā ikdienas kopšanu dehidrētai ādai, uz kuras parādījušās krunciņas. Lai iegūtu maksimālu efektu, jūs varat iegādāties pilnu mājas aizsardzības līdzekļu klāstu pret grumbām ar mitrinošu efektu: tīrīšanas līdzekli, serumu vai koncentrātu, krēmu un masku.

Izvēloties ādas kopšanas kosmētiku, neaizmirstiet, ka ādai, īpaši vasarā, ir nepieciešama aizsardzība. Pārliecinieties, vai jūsu sejas mitrinātājs ietver sauļošanās līdzekli.

Pat ja strādājat birojā, šie produkti jums ir obligāti, jo saules starojums iziet cauri stiklam un var kaitēt ādai, iznīcinot kolagēnu, elastīnu un hialuronskābi.

Triks, ko izmanto visas zvaigznes – ikdienas ādas kopšanas noteikumu apvienošana ar aktīvu dzīvesveidu un veselīgu uzturu – tas ir lielisks līdzeklis pret grumbām!

Kosmētika, kas palīdz atbrīvoties no grumbām, iedarbojas uz ādas virsmu, nodrošinot mitrinošu efektu.

Kā mitrinātāji tiek izmantoti mīkstinoši līdzekļi, okluzīvi līdzekļi un mitrinātāji. Tie veido plānu plēvi uz ādas virsmas, kas novērš dehidratāciju. Mitrinātāji piesaista mitrumu no gaisa un tādējādi mitrina ādu.

Ādas virspusē veidojas pietiekams ūdens daudzums, šūnas iztaisnojas un izzūd smalkās krunciņas.

Pretgrumbu maska — 5 labākās sastāvdaļas

sejas maska ​​ādas atjaunošanai

Mājās kā līdzekli ādas atjaunošanai var izmantot masku, kuras sastāvā būs noteiktas sastāvdaļas, jo tieši aktīvo komponentu sastāvs un to daudzums ietekmē efektu.

Pretgrumbu maskai jābūt:

 • Kolagēns. Dzīvnieku vai augu kolagēns uz ādas virsmas veido plēvīti, kas aizkavē mitruma iztvaikošanu. Kolagēns ir arī ļoti higroskopisks – tas piesaista līdz 30 ūdens molekulām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis pretgrumbu maskas komponents var izraisīt alerģisku reakciju. Pirms maskas uzklāšanas uz sejas veiciet testu – uzklājiet līdzekli uz elkoņa un pagaidiet 15-20 minūtes.
 • Hialuronskābe. Dabisks ādas mitrinātājs. Hialuronskābes molekulas ir ļoti lielas un, tāpat kā kolagēna molekulas, neiziet cauri ādas epidermas barjerai. Hialuronskābes darbības princips ir tāds pats kā kolagēnam.
 • Bišu vasks. Dabisks komponents, kas ir okluzīvs, tas ir, pārklāj ādu ar blīvu plēvi, novēršot mitruma zudumu. Nelietojiet pastāvīgi maskas ar šo komponentu, jo tas var kavēt šūnu elpošanu.
 • Dabīgās eļļas. Šis komponents maigi mitrina ādu un iedarbojas daudzveidīgi atkarībā no eļļas veida. Tātad vīnogu kauliņu eļļa rada pretiekaisuma iedarbību, stiprina asinsvadus un veicina ādas šūnu atjaunošanos. Pretgrumbu maskai tās sastāvā var būt nevis viena, bet vesela eļļu kompozīcija, kas papildinās un pastiprinās pretnovecošanās efektu.
 • Peptīdi. Īsas molekulas, kas sastāv no aminoskābēm, spēj iziet cauri epidermas barjerai un iedarboties nevis uz virsmu, bet gan uz ādas iekšpusi. Tagad ir vairāki peptīdu veidi atkarībā no to iedarbības: mitrinošs, atjaunojošs, liftings utt. Masku ar peptīdiem labāk lietot pēc 35 vai 40 gadiem. Iepriekš nepārstimulējiet ādu, pretējā gadījumā jūs varat sasniegt pretēju efektu.

Pretgrumbu krēms – kam pievērst uzmanību pērkot

sieviete atjauno sejas ādu

Ja pretgrumbu masku var lietot ik pēc 3-7 dienām, tad pretgrumbu krēmu lietojam katru dienu, tāpēc ļoti svarīgi ir to pareizi izvēlēties.

Pirms krēma iegādes ir vērts saprast, kādas problēmas ir ādai. Ja problēmas ir grūti noteikt paša spēkiem, tad labāk vērsties pie dermatologa-kosmetologa, kurš veiks rūpīgu ādas diagnostiku un pastāstīs, kuri kosmētikas līdzekļi ir piemēroti un kuri var pasliktināt ādas stāvokli.

Sastādi aktīvo sastāvdaļu sarakstu krievu un latīņu valodā, jo kosmētikas sastāvs ir norādīts INCI valodā. Šis saraksts palīdzēs kosmētikas izvēlē.

Nepievērsiet uzmanību skaisti noformētiem iepakojumiem, dažkārt uz tiem rakstītais ir mārketinga triks, nevis informācija, kas būtu jāizmanto, pieņemot lēmumu. Pērkot pretgrumbu krēmu, atceries, ka svarīgākais ir krēma sastāvs.

Uzmanīgi izlasiet pirmos 5 komponentus sastāvdaļu sarakstā, un, ja starp tiem neatrodat īstās aktīvās sastāvdaļas, šis krēms nav domāts jums. Izvēloties krēmu, atcerieties, ka ir vairāki kosmētikas veidi:

 • Masu tirgus piedāvā plašu kosmētikas klāstu par pieņemamām cenām, taču šāda kosmētika ne vienmēr dod efektu.
 • Dabiskajai kosmētikai ir laba iedarbība, taču to nevar ilgstoši uzglabāt, jo ir zems stabilizatoru un antibakteriālo komponentu saturs vai pilnīga neesamība.
 • Profesionālā kosmētika - satur augstu aktīvo vielu procentuālo daudzumu, pateicoties kurām tai ir redzama iedarbība jau no pirmās lietošanas reizes. Kosmētikas trūkums ir tas, ka tā nav lēta.

Taču, lai kādu kosmētiku izvēlētos, galvenais, lai tā palīdz ādai saglabāt svaigumu un veselību, rūpīgi kopj ādu, pamazām dzēšot laika pēdas.