Pērciet krēms intenskin Rīgā

Sejas ādas atjaunošana

Krēms intenskin
€78€39
4.227

Pērciet intenskin

50% Atlaide

Kā nopirkt Rīgā dabisko pretgrumbu krēmu intenskin

Mūsu oficiālajā vietnē varat veikt pasūtījumu novatoriskajam intenskin krēmam ar 50% atlaidi! Saglabājiet savu jaunību un cīnieties ar grumbām, atjaunojiet ādas tvirtumu un mirdzumu, pateicoties intenskin spēcīgajai darbībai. Aizpildiet veidlapu portālā, jums jāievada savs vārds un tālruņa numurs, lai nopirktu krēmu par viszemāko cenu €39. Pēc pieteikuma aizpildīšanas vadītājs jums piezvanīs un atbildēs uz jūsu jautājumiem. Vietnē nav jāveic priekšapmaksa, paku varēsiet saņemt pastā, vai kurjers to nogādās jūsu mājās. Samaksa pēc saņemšanas pa pastu vai personīgi no kurjera.

Kur es varu nopirkt Rīgā intenskin

Sejas ādas atjaunošanās ir iespējama, ja uzklājat dabisko pretgrumbu krēmu intenskin, pateicoties unikālajai produkta formulai notiek ātra sejas ādas atjaunošanās un grumbu izzušana. Tiem, kas vēlas saņemt līdzekli sejas ādas atjaunošanai:

 • Izmantojot pasūtījuma veidlapu, uzņēmuma oficiālajā vietnē pieteikuma veidlapā norādiet tālruņa numuru un vārdu.
 • Mūsu menedžeris jums piezvanīs neilgi pēc anketas aizpildīšanas, atbildēs uz jūsu jautājumiem un atbildēs uz jūsu jautājumiem.
 • Jūs varat noorganizēt piegādi pa pastu vai kurjeru, precīzi norādīt precīzas piegādes izmaksas pa tālruni.

Pērciet intenskin Rīgā ar pašreizējo akciju ar 50% atlaidi!

Pateicoties akcijai, dabīgā krēma sejas ādas atjaunošanai cena būs tikai €39, ir laiks veikt pasūtījumu pirms piedāvājuma beigām. Sūtījumu varat saņemt pastā, vai kurjers to nogādās jūsu mājās. Samaksa pēc saņemšanas ar roku pastā vai no kurjera. Regulāri izmantojot šo novatorisko produktu, tiek garantēta kvalitatīva sejas ādas kopšana un atjaunošana!

Citas Latvijas pilsētas, kur var iegādāties intenskin

Pilsētas Latvijā, kur var iegādāties intenskin

Pilsētas Latvijā

Lietotāju atsauksmes intenskin Rīgā

 • Sergejs
  Mana sieva lūdza vietnē intenskin pasūtīt, viņa kādā forumā lasīja, ka tas ir ļoti labs līdzeklis kopšanai un atjaunošanai. Nu, es pasūtīju vairākus iepakojumus uzreiz, tikai vietnē bija liela atlaide. piecdesmit%. Jau vairākas dienas to lieto, ir ievērojami atsvaidzinājies, seja jau mirdz.
  intenskin
 • Anastasija
  Es jau divus mēnešus lietoju intenskin krēmu, un es vienkārši nevaru to pietiekami. Krēms lieliski rūpējas par ādu, iznīcina noguruma pēdas un apļus zem acīm. Bet pats galvenais, pateicoties krēmam, grumbas patiešām tiek izlīdzinātas, un arī sejas kontūra ir pilnīgi savilkta. Krēmu nopirku kā dāvanu visiem draugiem un sev un mammai, pa 2 iepakojumiem.
  intenskin
 • Anna Marija
  Šo krēmu man ieteica kolēģe darbā, pēc viņas teiktā, tas ir labākais kopšanas līdzeklis, tas darbojas ne sliktāk nekā procedūras skaistumkopšanas salonos. intenskin lietoju tikai nedēļu, es varu teikt, ka āda ir patiešām svaigāka, krāsa ir veselīgāka, poras ir sašaurinājušās un grumbas kļuvušas mazāk pamanāmas.
  intenskin
 • Anna Marija
  intenskin jau ilgu laiku lietoju grumbām, lielisks līdzeklis. Tas labi atsvaidzina seju, un pazūd grumbas ar plankumiem. Regulāri lietojot, jūs varat izskatīties 10 gadus jaunāks bez jebkādām skaistumkopšanas procedūrām, kas pēdējā laikā kļuvušas modē. Es tam neuzticos, bet krēmam ir dabisks sastāvs, kas nozīmē, ka tas noteikti nekaitēs.
  intenskin
 • Anna Marija
  Meita man iedeva Intenskin uz brīvdienām. Viņa saka, ka jaunais produkts ir labs gan kopšanai, gan uzreiz pret grumbām. Divas nedēļas es smērēju, skatos, un patiešām - mana seja ir svaigāka, un grumbas vairs nav redzamas. Es turpināšu to izmantot!
  intenskin