Atsauksmes intenskin

 • Sergejs
  Mana sieva lūdza vietnē intenskin pasūtīt, viņa kādā forumā lasīja, ka tas ir ļoti labs līdzeklis kopšanai un atjaunošanai. Nu, es pasūtīju vairākus iepakojumus uzreiz, tikai vietnē bija liela atlaide. piecdesmit%. Jau vairākas dienas to lieto, ir ievērojami atsvaidzinājies, seja jau mirdz.
  intenskin
 • Anastasija
  Es jau divus mēnešus lietoju intenskin krēmu, un es vienkārši nevaru to pietiekami. Krēms lieliski rūpējas par ādu, iznīcina noguruma pēdas un apļus zem acīm. Bet pats galvenais, pateicoties krēmam, grumbas patiešām tiek izlīdzinātas, un arī sejas kontūra ir pilnīgi savilkta. Krēmu nopirku kā dāvanu visiem draugiem un sev un mammai, pa 2 iepakojumiem.
  intenskin
 • Anna Marija
  Šo krēmu man ieteica kolēģe darbā, pēc viņas teiktā, tas ir labākais kopšanas līdzeklis, tas darbojas ne sliktāk nekā procedūras skaistumkopšanas salonos. intenskin lietoju tikai nedēļu, es varu teikt, ka āda ir patiešām svaigāka, krāsa ir veselīgāka, poras ir sašaurinājušās un grumbas kļuvušas mazāk pamanāmas.
  intenskin
 • Anna Marija
  intenskin jau ilgu laiku lietoju grumbām, lielisks līdzeklis. Tas labi atsvaidzina seju, un pazūd grumbas ar plankumiem. Regulāri lietojot, jūs varat izskatīties 10 gadus jaunāks bez jebkādām skaistumkopšanas procedūrām, kas pēdējā laikā kļuvušas modē. Es tam neuzticos, bet krēmam ir dabisks sastāvs, kas nozīmē, ka tas noteikti nekaitēs.
  intenskin
 • Anna Marija
  Meita man iedeva Intenskin uz brīvdienām. Viņa saka, ka jaunais produkts ir labs gan kopšanai, gan uzreiz pret grumbām. Divas nedēļas es smērēju, skatos, un patiešām - mana seja ir svaigāka, un grumbas vairs nav redzamas. Es turpināšu to izmantot!
  intenskin
Vērtējums intenskin
4.2
27