Lāzera frakcionēta grumbu noņemšana un ādas atjaunošana

frakcionēta sejas atjaunošana

Frakcionēta lāzeratjaunošana ir efektīva metode novecojošas vai bojātas ādas atjaunošanai bez operācijas un smaga atveseļošanās perioda.

Lāzera stara maigais un "gudrais" efekts ļauj tikt galā ar nodevīgām grumbām, likvidēt cilmes izmaiņas un uzsākt dabiskus novecojošas ādas atjaunošanās procesus. Šī progresīvā lāzera tehnoloģija ar saviem rezultātiem ir iepriecinājusi miljoniem sieviešu un vīriešu visā pasaulē. Izmēģini arī tu!

Procedūras apraksts

Lāzera starojums, kas pēc īpašas tehnoloģijas sadalīts simtos smalkāko staru, ādā rada daudzas mikroperforācijas – frakcijas, kurās strauji veidojas jauna un jauna āda.

Lāzera iedarbība stimulē intensīvu kolagēna un elastīna ražošanu, kā rezultātā ādā tiek uzsākti dabiski atjaunojošie procesi, paātrinot tās atjaunošanos un atjaunošanos. Rezultātā tikai dažas saudzējošas frakcionētas atjaunošanas procedūras var uzlabot jūsu ādas stāvokli un atbrīvot to no daudziem defektiem.

Frakcionētas atjaunošanās priekšrocības

 • Ļoti uzmanīgi. Mūsu centrā izmantotā jaunākā iekārta nodrošina minimālu lāzera staru diametru, kas nav sasniedzams lielākajai daļai parasto frakcionēto lāzeru. Pateicoties šai funkcijai, sejas lāzera seguma atjaunošana notiek ar vislielāko smalkumu un nodrošina minimālu atveseļošanās laiku pēc procedūras.
 • Fizioloģiski. Frakcionēta lāzeratjaunošana uzsāk dabiskus atveseļošanās procesus jauna kolagēna, elastīna un hialuronskābes ražošanai. Viņi ir atbildīgi par ādas elastības līmeni, tvirtumu, kā arī par jaunu un veselīgu šūnu veidošanos. Šis process, ko stimulē lāzerterapija, dabiski saglabā perfektu atjaunotas ādas izskatu gadiem ilgi.
 • Ērti. Mūsu Centrā izmantotais modernais augsto tehnoloģiju aprīkojums kombinācijā ar lokālo anestēzijas krēmu padarīs frakcionētās fototermolīzes procedūru Jums pēc iespējas ērtāku.

Uz ko spēj frakcionēta termolīze?

Lāzera frakcionētā termolīze var nodrošināt ātrus un patiešām izcilus rezultātus, veicot šādas procedūras:

 • Izlīdzina grumbas uz sejas, kakla un dekoltē;
 • Atbrīvošanās no grumbām un vārnu kājiņām ap acīm;
 • Uzlabo ādas turgoru un samazina tās nokarāšanos;
 • Ādas reljefa defektu un paplašinātu poru novēršana;
 • Rētu, striju un ādas striju likvidēšana; šī rinda ir aktīva saite uz acc. lappuse
 • Pēcaknes rētu ārstēšana;
 • Roku ādas atjaunošana.

Sagatavošanās procedūrai

Centieties izslēgt aktīvu saules iedarbību un solārija apmeklējumu 1 mēnesi pirms frakcionētas lāzeratjaunošanas.

Izvairieties no ķīmiskā pīlinga un citām agresīvām kosmētiskām procedūrām 1 mēnesi pirms procedūras.

Procedūras dienā nav ieteicams uzklāt ādu ar dekoratīvo kosmētiku.

Atvērtajās ķermeņa zonās procedūru vēlams veikt rudenī, ziemā vai agrā pavasarī – samazinātas saules aktivitātes periodā.

Procedūras gaita

Pirms procedūras ārsts rūpīgi izpētīs Jūsu ādas īpašības un stāvokli un apspriedīs ar Jums labāko plānu, kā novērst Jūs traucējošos ādas vaibstus.

Jūsu komfortam 30-60 minūtes pirms procedūras ārsts uzklās mūsdienīgu un efektīvu anestēzijas krēmu.

Mēs izmantojam bezkontakta apstrādes tehnoloģiju, kas ļauj izslēgt infekciju un padarīt procedūru pēc iespējas drošāku.

Veicot atjaunošanos ar frakcionētu lāzeru, ādā veidojas mikrotermiskās apstrādes zonas, kas ir bedrītes ar diametru ~ 100 mikroni un dziļumu līdz 3 mm.

Pēc procedūras

Pēc procedūras ārsts, ja nepieciešams, ieteiks apstrādāt lāzera iedarbībai pakļauto zonu ar speciālu krēmu.

Rokās saņemsiet skaidru pēcprocedūras kopšanas lapiņu, ārsts sīki izskaidros individuālos ieteikumus.

Frakcionālās fototermolīzes zonās divu stundu laikā pēc procedūras uz ādas parādās plazma un "asins rasa". To pavada mērens ādas pietūkums un apsārtums, mērenas sāpes, kas ir standarta un normāla ādas reakcija uz ārstēšanu.

Ieteikumi

Neslapiniet apstrādātās vietas 2 dienas. Vairākas reizes dienā maigi noslaukiet ādu ar maigu antiseptisku līdzekli un mitriniet ar krēmu.

Ja nepieciešams, varat lietot pretsāpju līdzekļus, diurētiskos līdzekļus un antihistamīna līdzekļus.

Aplauzums ir atļauts no 3. dienas pēc procedūras.

Nekādā gadījumā nepaātriniet garozas pāreju. Pēc garozu nokrišanas (7-10 dienas) turpiniet mitrināt ādu ar krēmiem.

2 nedēļas pēc frakcionētas lāzeratjaunošanas nav ieteicams iet karstā vannā vai saunā.

Mēnesi pēc procedūras izvairieties no UV starojuma, lietojiet platjoslas sauļošanās līdzekli (SPF 30 vai vairāk) apstrādātajās vietās.

Jautājuma atbilde

Kādas ir kontrindikācijas frakcionētas termolīzes procedūrai?

Kontrindikācijas frakcionētas fototermolīzes lietošanai ir:

 • ādas iekaisuma un infekcijas slimības ārstēšanas zonā;
 • slimības, kas saistītas ar traucētu asins recēšanu;
 • herpes uz sejas akūtā stadijā;
 • nesen veikts pīlings;
 • svaigs iedegums, nesens solārija apmeklējums;
 • grūtniecības un laktācijas periodi;
 • hronisku slimību saasināšanās periods.

Cik procedūras ir nepieciešamas un cik bieži tās jāveic?

Nepieciešamo frakcionētās termolīzes procedūru skaits ir atkarīgs no veicamā uzdevuma. Jau pēc vienas procedūras jūs redzēsiet pozitīvas izmaiņas ādas stāvoklī. Vidēji tiek veiktas 2-3 procedūras. Pirms atkārtotas iedarbības ir jāgaida pilnīga ādas atjaunošana. Parasti intervāls starp procedūrām ir 1, 5-2, 5 mēneši.

Cik ilgi saglabājas procedūras efekts?

Frakcionēta lāzera termolīze izraisa strukturālu pārstrukturēšanu dziļajos ādas slāņos. Procedūru kursa efekts parasti saglabājas 3-4 gadus. Regulāra ādas kopšana un aizsardzība pret ārēju agresiju (galvenokārt no ultravioletā starojuma) pagarinās šo periodu.

Kā kopt ādu pēc procedūras?

Pēc procedūras āda parasti iziet vairākas standarta fāzes: blīvu garozu fāze, to lobīšanās fāze, īslaicīga apsārtuma fāze un visbeidzot pilnīgas atveseļošanās fāze. Ārsts Jums sīki paskaidros, kādā secībā un ar kādiem līdzekļiem apstrādāt ādu katrā no fāzēm. Galvenie uzdevumi pēcprocedūras periodā ir novērst ādas inficēšanos skartajā zonā un efektīvi atjaunot bojāto ādu. Parasti pirmajās 3 dienās ir jāizvairās no ādas mitrināšanas, kas ir pakļauta frakcionētai lāzera iedarbībai. Tālāk ieteicama saudzīga apstrāde ar antiseptiķiem un atjaunojošu ziežu uzklāšana. Pēc pilnīgas ādas sadzīšanas ir nepieciešams aizsargāt ādu ar SPF krēmu.

Kā frakcionētā termolīze atšķiras no parastās lāzera ādas seguma atjaunošanas?

Klasiskā lāzera ādas seguma atjaunošana ietver nepārtrauktu iedarbību noteiktā dziļumā. Tā bija viena no pirmajām ablatīvajām lāzera metodēm. Šāda veida ietekme ir ārkārtīgi traumatiska, prasa ilgu rehabilitācijas periodu un rada lielāku komplikāciju risku. Nepārtraukta lāzera ādas seguma atjaunošana dažreiz joprojām tiek izmantota, lai noņemtu hipertrofiskas rētas izliekto daļu vai koriģētu izteiktas ar vecumu saistītas grumbiņas ap muti.

Frakcionālā lāzertermolīze ir mūsdienīga procedūra, kas nodrošina neskartu ādas laukumu saglabāšanu starp bojājumu mikrozonām, kas veicina ātrāku atveseļošanos pēc procedūras. Lāzera mikrostaru iespiešanās dziļums ar frakcionētu ekspozīciju ir lielāks nekā ar nepārtrauktu slīpēšanu, kas nodrošina augstu iedarbības efektivitāti. Frakcionētās lāzera termolīzes iespējas ir norādītas iepriekš.